Zdjęcia naszych psów, uwiecznione niezapomniane chwile w życiu naszej Rodziny. Wspólne spacery, zabawy na ogrodzie i wakacje.
Dzieciaki i nasze psy Dogue de Bordeaux. Wspólne zabawy, spacery i szaleństwa. Nasze psy uwielbiają dzieci. Bordogi są bardzo troskliwe i ostrożne przy kontakcie z maluchami, bacznie obserwują i pilnują naszych pociech.
Rodowody naszych szczeniąt sięgają kilku pokoleń wstecz i nie zostały stworzone po to aby ominąć prawo zakazujące sprzedaży psów nierasowych. Dzięki temu możemy Państwu zagwarantować,że będziecie cieszyć się w pełni rasowym psem ze wszystkimi cechami typowymi dla eksterieru, pochodzącym od zdrowych przebadanych rodziców z doskonałym pochodzeniem.
Hodowla która nie jest zrzeszona w FCI nie gwarantuje Państwu , że dwuletni pies będzie pełnym odzwierciedleniem rasy, którą Państwo wybraliście.
Zdjęcia wykonane podczas wystaw psów rasowych Dogue de Bordeaux w których braliśmy udział. Udział w wystawach dla każdego hodowcy jest rzeczą niezbędną dla prawidłowego funkcjonowania hodowli. Ocena prawidłowości eksterieru rasy, tytuły oraz uprawnienia hodowlane, które zdobywamy na wystawach są niezbędne dla późniejszego wypuszczenia w świat rasowych szczeniąt Dogue de Bordeaux.
Antara Pure Life FCI Dogue de Bordeuax jest suką hodowlaną HDB, Młodzieżowym i Dorosłych Championem Polski. Antara to wspaniała suka, która jest filarem naszej hodowli. Zapraszam do galerii zdjęć, które w pełni ukazują piękno naszej suni.
Darma Laumbim Elasa FCI suka hodowlana HDA jest dumną przedstawicielką rasy Dogue de Bordeaux. Darma jest naszym pierwszym psem w hodowli, prekursorką stada. Wychowała wszystkie nasze psy, pilnowała naszych dzieci i naszego domu. Ninka jest troskliwa i czuła a przy tym bardzo stanowcza.
Romeo Całe z Burszynu Dogue de Bordeaux FCI jest samcem w naszej hodowli. Reproduktor HD A o wspaniałej aparycji i pochodzeniu jest dumą naszej hodowli. Prywatnie to bardzo miły i lubiący ludzi a przede wszystkim dzieci pies. Jest radosny i uwielbia spacery. W stadzie jest samcem Alfa, trzymając ład i porządek.
Cyna Olgita Dogue de Bordeaux FCI przybyła do naszej hodowli w 2015 roku. Ma wspaniały rodowód i pochodzenie co w przyszłości przełoży się na szczenięta. Cynka jest niesamowicie inteligentną i radosna suczką. Na spacerach jest prawdziwym wulkanem energii i radości. Jest miła i bardzo lubi towarzystwo ludzi.
Informujemy, że ta strona internetowa używa pliki cookie. |